Місце проведення

From Wikimania 2013 • Hong Kong
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Venue and the translation is 100% complete.
Головний кампус Гонконзького політехнічного університету, відомий своїми червоними будівлями
Вхід та передні сходи Jockey Club Auditorium

Вікіманія 2013 проводитиметься у Гонконзькому політехнічному університеті.

Університет розташований у місцевості Hung Hom на півострові Цзюлун, поряд із транспортним хабом, який включає Hung Hom Station та Cross-Harbour Tunnel. Університет було засновано у 1937 році як технічний коледж, що у 1972 було переформовано у вищий освітній коледж; статус університету отримано у листопаді 1994. Сьогодні в університеті навчається близько 28 тисяч студентів на 130 магістерських, бакалаврських та проміжних програмах з різноманітних дисциплін, у тому числі дизайну, інженерної справи, моди і текстилю, медичних лабораторних досліджень, фізіотерапії та радіографії.

За останні кілька років університет досягнув академічних висот у сфері комп'ютерної науки і технології на фоні АТР та регіонів Китаю, і прагне зробити більший внесок в індустрію інформаційних технологій регіону.

Ми вже забезпечили нам Jockey Club Auditorium усередині головного кампусу як головну залу конференції; вона має 1 084 місця. Аудиторії у сусідніх блоках також використовуватимуться на конференції. Керівництво університету має багатий досвід організації подібних заходів і часто надає приміщення для них.

Головна зала

Jockey Club Auditorium — одна з головних аудиторії, що є в розпорядженні університету. Вона має змогу приймати різного роду заходи: публічні обговорення, церемонії, конференції, семінари та навіть вистави. Аудиторія має вигляд театру, де 702 сидіння, з балконом, де ще 323 (за потреби є змога доставити ще крісел). Аудиторія також містить фойє якраз над рівнем основного холу, зручне для розміщення виставковий стендів та проведення фуршетів.

Окрім урочистого відкриття, ми також плануємо організовувати у головній аудиторії sessions in the main auditorium catering для великої кількості гостей, що очікуються на конференції.

Семінарські кімнати

Університет також надає аудиторії на 30-100 місць кожна, зручні для менших семінарів та роботи в інтерактивних групах на Вікіманії, та для адміністрації конференції. Лекційні аудиторії різних розмірів також наявні, здебільшого на 80-160 присутніх, деякі — більше 160-ти, де будуть проводитись менші і вужчі обговорення протягом конференції.

Інші кімнати

Окрім загальних засідань, ми очікуємо, що велика кількість гостей з організацій: місцевих відділень, фірм та ЗМІ — активно братимуть участь у конференції. Тому ми приберігаємо декілька додаткових семінарських кімнат для потреб гостьових організацій, наприклад, проведення інтерв'ю, прес-засідань, адміністративної роботи та іншої закулісної діяльності.

Місця спілкування

Зовні вхідного фойє аудиторії є амфітеатр на відкритому повітрі, яке ми запрошуємо використовувати як місце для посиденьок на відкритому повітрі, відкриту виставку та подібного. Амфітеатр площею 1 100 м² і може розмістити 200 глядачів, тому зручний для неформальних зібрань.

Крім амфітеатру на відкритому повітрі, університет також має приміщення біля головної аудиторії, що можуть бути використані для фуршетів та інших цілей.

Зв'язок з місцем проведення

Команда має хороший зв'язок з університетом. Зараз вона працює з M-lab в межах Школи дизайну університету, консультуючи відповідний персонал про можливості головної аудиторії та інших кімнат, тому наше замовлення ми можемо робити через M-lab. M-lab виявили бажання спонсорувати Вікіманію 2013 і очікується, що ми зможемо орендувати головну аудиторію та інші засоби за зниженою або навіть нульовою платою. Наш партнер DotAsia також встановив робочі зв'язки з університетом.

Технічні можливості

Головна аудиторія обладнана повним набором конференційного обладнання театральних стандартів, включно з вбудованим кінопроектором та системою прослуховування, стандартну сучасну систему оснащення сцени і освітлення. Кімнати семінарів обладнані верхніми і світлодіодними проекторами з екранами та аудіосистемами, що робить їх ідеальними для презентацій і дискусій. Більше того, окрім стандартних можливостей класів, лекційні амфітеатри обладнані VHS і DVD-плеєрами та діапроектором. Ми віримо, що гнучкість та різноманітність кімнат наявного розміру задовольнить різноманітні бажання ведучих і відвідувачів кожної сесії. Хоча замовлення кімнат на пропоновані дати Вікіманії 2013 буде доступним лише з грудня 2012 року, ми домовимось із керівництвом університету зробити наші замовлення найпріоритетнішими, аби бути певними, що впродовж конференції будуть доступними достатньо кімнат.

Реалізація бездротової мережі

Увесь кампус університету покритий вбудованою WLAN Wi-Fi системою, яка керується університетом. Ми будемо шукати спонсорство місцевих телекомунікаційних компаній для забезпечення додаткової пропускної здатності і роутерів для тих частин місця проведення і перебування, де наявної інфраструктури недостатньо.

Розміщення і транспорт

Поряд з місцем проведення:

Оглядова карта університету з навколишньою територією Tsim Sha Tsui. Деталі про конкретні місця можна знайти у наступних розділах статті.

Карта основних місць у Google maps

Автостанція Cross-Harbour Tunnel, ззаду — станція метро Hung Hom

Університет розрашований поруч зі станцією метро Hung Hom й автостанцією Cross-Harbour Tunnel, а до головного входу можна дістатись кількома пішохідними мостами, що з'єднують кампус університету зі станціями.

Станції гонконзького метрополітену Hung Hom обслуговуються Східною і Західною залізничними лініями, двома основними приміськими залізничними шляхами міста. На автостанцію приходять фактично усі автобуси, що проходять через Cross Harbour Tunnel (автобуси з префіксом 1 у номері, напро. 101, 104, 107, 118). До інші автобусних маршрутів, які починаються з кінцевої станції Hung Hom, також можна дійти від університету пішки. Крім того, на станції метро Hung Hom закінчується маршрут Citybus Cityflyer A21. Тому до кампусу легко дістатись і автобусами, що йдуть з аеропорту.

В'їзд в університет і додатковий вхід у кампус розташовані на перехресті Austin Road junction і Cheong Wan Road навпроти Гонконзького Музею історії. Місце проведення конференції знаходиться за 10-15 хв. пішої ходи від Nathan Road чи Tsim Sha Tsui.

Див. також